Úvod : 

Naše cestovní kancelář působí na trhu již 27. rokem, máme mnoho zkušeností s organizováním školních, sportovních, uměleckých a přírodovědných pobytů pro děti a mládež. Během těchto let jsme vybudovali svůj vlastní areál v jižní Itálii, který je pro účely tábora a skupinových pobytů velmi dobře  přizpůsoben a vybaven. Tento areál, narozdíl od některých ostatních areálů splňuje přísná hygienická pravidla a předpisy. Je bezpečný, jeho vybavenost a poloha přímo vyzývá k organizování pobytů skupin a táborů. Využíváme také mnohaletých zkušeností našich zaměstnanců s prací s dětmi. Na základě těchto zkušeností  jsme se rozhodli rozšířit naši činnost o tak žádané letní dětské tábory.

O táboře:

Náš tábor se nachází v ryze českém areálu Villaggio Riccio v jižní Itálii na poloostrově Gargano, kousek od malebného městečka Mattinata a pouze 50m od naší soukromé oblázkové pláže. Areál se rozprostírá v klidném prostředí olivového háje a svou vybaveností je ideální pro prožití krásných a nezapomenutelných prázdninových dnů vašich dětí.

Náš tábor nemá speciální zaměření. O super program se postarají naši akční vedoucí. Hlavní náplní jsou kolektivní, sportovní, vědomostní a  vzdělávací aktivity v  reálném světě, co možná nejvíce daleko od virtuální reality. Účastníci budou rozděleni do skupin podle věku a veškeré aktivity se konají po oddílech společně s vedoucím. Čeká nás např. koupání v  moři, plážový volejbal, sportovní a  zábavní soutěže, různé hry, procházky po městě s  nezapomenutelnou a  všudypřítomnou italskou atmosférou, nákupy na tradičních italských trzích, diskotéky v  našem areálu, vzdělávací výlet do historického města Vieste atd.

Vedoucí:

Všichni naši oddíloví vedoucí jsou zkušení a proškolení pracovníci pro práci s dětmi. Více informací naleznete v sekci „vedoucí“.

Ubytování: 

V prostorných letních chatkách pro 3–4 osoby s terasou.

Vybavení: přikrývky, polštáře, ložní prádlo, skříně, stůl, židle, lednice a základní kuchyňské vybavení. WC a sprchy se nachází v centrální budově v těsné blízkosti chatek.

Stravování:

Probíhá v naší prostorné restauraci přímo v areálu. Připravována je česká kuchyně (nehrozí neznámá jídla). Snídaně formou švédských stolů (müsli, jogurty, párky, vajíčka, šunka, sýry, salámy, zeleninové saláty, meloun , ovoce, toasty, nutela, med, džusy, kakao, čaj, mléko atd….), odpolední svačina, obědy a večeře servírované – dle jídelního lístku (možnost diet – vegetariánská, bezlepková, fitness apod. a to pouze na základě písemného sdělení rodičů předaného zdravotníkovi před nástupem na tábor) samozřejmostí je možnost přídavku pro jedlíky a celodenní pitný režim. Stravování začíná a končí obědem + balíček vč. pití na cestu do ČR.

Vybavenost areálu: 

Soukromá pláž, společenská místnost, beach volejbalové hřiště, multifunkční hřiště, zastřešená tělocvična, trampolíny, stolní tenis, fotbálek, dětské hřiště, obchod, restaurace, diskotéka, recepce.

Personál: 

Veškerý personál zabezpečující chod areálu (ve kterém se tábor nachází) je zajišťován českými pracovníky - odpadá jazyková bariéra.